Gdańsk, Stare Miasto, ul. Ogarna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 700 PLN
Powierzchnia
52 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Przedmiotem najmu jest dwupokojowe, słoneczne mieszkanie na gdańskiej Starówce, przy ulicy Ogarnej.
Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie potrzebne sprzęty. Umiejscowione jest na II piętrze kamienicy po rewitalizacji. Do Neptuna jest tylko 150 metrów.
Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, samodzielnej, dużej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową, osobnego wc i przedpokoju.
Pokoje są wyposażone w rozkładane kanapy i szafy. Kuchnia to urokliwe miejsce z widokiem na ratusz Starego Miasta.
Do czynszu najmu dochodzą opłaty eksploatacyjne. Wymagana jest jednomiesięczna kaucja. Mieszkanie do wynajęcia do 30 czerwca 2020 roku.
Wspaniała lokalizacja pozwala na czerpanie ze wszystkich atrakcji turystycznych jakie oferuje Główne Miasto. Miejsce dobrze skomunikowane i zaopatrzone w placówki handlowe, lokale rozrywkowe, muzea, kina, kawiarnie.
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - SERDECZNIE ZAPRASZAM.

  • Kierunek okien w pokojach: Północ, Południe
Dorota Hejduk

Dorota Hejduk

Specjalista ds.Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FaceDOM dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest FaceDOM z siedzibą przy Targ Drzewny 3/7 lok. 304, 80-886 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@facedom.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu