Gdańsk, Stare Miasto

Wyślij znajomemu

 
Cena
1 200 PLN
Powierzchnia
65 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Do wynajęcia pokoje w przestronnym mieszkaniu. Nieruchomość usytuowana na gdańskiej Starówce - zaledwie 100 m od Neptuna, przy ulicy Ogarnej.
Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z czterech niezależnych pokoi. Trzy z nich są jednoosobowe, czwarty jest przeznaczony dla dwóch osób.
Lokal jest po generalnym remoncie ( w tej chwili dobiega końca ) - wszystko jest nowe. Dla najemców przygotowana jest niezależna kuchnia, łazienka i dwie toalety. Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane.
Gdańska Starówka to doskonałe miejsce pod bardzo wieloma względami.
Wokół atrakcje turystyczne Starego Miasta, świetne zaplecze handlowe, liczne restauracje. Miejsce świetnie skomunikowane z resztą miasta.W bliskim sąsiedztwie Długie Pobrzeże nad Motławą, Bazylika Mariacka oraz wiele innych obiektów zabytkowych.

DOSTĘPNE OD 15.09. 2020 DO 30 CZERWCA 2021. Do ceny najmu pokoju dochodzą opłaty licznikowe i czynsz administracyjny. Wymagana kaucja.
Oferta dostępna tylko w naszym biurze-na zasadzie wyłączności.

biuro facedom

biuro facedom

Specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FaceDOM dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest FaceDOM z siedzibą przy Targ Drzewny 3/7 lok. 304, 80-886 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@facedom.pl… czytaj więcej

 

Na rynku nieruchomości od 2013 roku