Gdańsk, Dolne Miasto, ul. Stefanii Sempołowskiej

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
459 000 PLN
Powierzchnia
65,70 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku, w prężnie odnawianej dzielnicy Dolne Miasto, przy ulicy S. Sempołowskiej.
Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest bardzo widne i przestronne; składa się z dwóch pokoi, samodzielnej kuchni ze spiżarnią, łazienki, osobnej toalety i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Wysokość pomieszczeń ( 3.10 m ) daje poczucie ogromnej przestrzeni. Z jednego z pokoi jest wyjście na balkon. Nieruchomość po częściowym remoncie.
Doskonały rozkład mieszkania pozwala na WYDZIELENIE TRZECIEGO POKOJU.
Budynek w dobrej kondycji - klatka już wyremontowana - w planie jest remont elewacji.
Sama lokalizacja nieruchomości to atut dla inwestora. W niedalekiej przyszłości, swoim stanem technicznym i wyglądem, to miejsce dorówna reszcie historycznej, już odrestaurowanej, części Głównego Miasta. Powstają tutaj inwestycje deweloperskie, budowane są hotele, całe pierzeje kamienic i ulice poddawane są rewitalizacji. Wielu inwestorów lokuje tutaj swój kapitał w inwestycje pod wynajem, ponieważ ceny mieszkań ( w tej chwili ) zdecydowanie różnią się od cen mieszkań po " drugiej stronie ulicy ", czyli na Gdańskiej Starówce.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
Oferta dostępna tylko u nas w biurze.

  • Kierunek okien w pokojach: Północny wschód, Południowy zachód
Dorota Hejduk

Dorota Hejduk

Specjalista ds.Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FaceDOM dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest FaceDOM z siedzibą przy Targ Drzewny 3/7 lok. 304, 80-886 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@facedom.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu