Gdańsk, Orunia Dolna

Wyślij znajomemu

 
Cena
289 000 PLN
Powierzchnia
44,30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie na Oruni Dolnej ,przy ulicy Związkowej. Nieruchomość usytuowana na I piętrze w kamienicy z cegły. Mieszkanie po generalnym remoncie, składa się z dwóch przestronnych i niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym - w bliskim sąsiedztwie kolejka SKM oraz linie autobusowe. W pobliżu zaplecze handlowo-usługowe. W pobliżu Park Oruński. Do centrum Gdańska zaledwie cztery przystanki czyli ok. 10 minut.
Dobra oferta dla osób chcących tu zamieszkać jak również jako inwestycja pod wynajem dla studentów.Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie miejskie.
Przed budynkiem wystarczająca liczba miejsc parkingowych.
Serdecznie zapraszam.

  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Wschód
Dorota Hejduk

Dorota Hejduk

Specjalista ds.Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FaceDOM dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest FaceDOM z siedzibą przy Targ Drzewny 3/7 lok. 304, 80-886 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@facedom.pl… czytaj więcej

 

Na rynku nieruchomości od 2013 roku