Gdańsk, Jasień

Wyślij znajomemu

 
Cena
365 000 PLN
Powierzchnia
43,85 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
5

OKAZJA CENOWA !!! MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA !!! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na gdańskim Jasieniu, przy ulicy Lawendowe Wzgórze. Nieruchomość usytuowana jest na piątym piętrze w budynku z 2015 roku.
Mieszkanie o bardzo wygodnym układzie pomieszczeń, jest funkcjonalnie zaaranżowane.
Nieruchomość składa się z pokoju dziennego połączonego z przestronną kuchnią, dwóch niezależnej sypialni, obszernej łazienki i przedpokoju . Z pokoju dziennego jest wyjście na duży balkon.

Uniwersalne, a zarazem niezwykle wygodne wnętrze jest idealnie dostosowane do tego aby mieszkało się w nim bardzo wygodnie. Mieszkanie jest widne i dobrze doświetlone, ponieważ ekspozycja części mieszkania jest południowa.
Osiedle, na którym posadowiona jest przedmiotowa nieruchomość jest już doskonale zagospodarowane. W sąsiedztwie są sklepy, służba zdrowia, apteka, poczta, szkoła i przedszkola. Osiedle z doskonale utrzymaną zielenią. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej. W bieżącym roku oddana została do użytku nowa droga z linią tramwajową. Udoskonaliła ona jeszcze bardziej połączenie z całym Gdańskiem. Z osiedla jest również. niemalże bezpośredni wyjazd na trasę szybkiego ruchu, tzn. na Armii Krajowej, którą do Gdańska Głównego jedziemy zaledwie 6 minut. Z wydostaniem się na obwodnicę też nie ma jakiegokolwiek kłopotu.
W CENIE SPRZEDAŻOWEJ MIESZKANIA ZAWARTA JEST CENA MIEJSCA PARKINGOWEGO I KOMÓRKI LOKATORSKIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ORAZ JEGO WYPOSAŻENIE.
Oferta tylko w naszym biurze na zasadzie wyłączności - serdecznie zapraszam.

  • Winda: Tak
biuro facedom

biuro facedom

Specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FaceDOM dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest FaceDOM z siedzibą przy Targ Drzewny 3/7 lok. 304, 80-886 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@facedom.pl… czytaj więcej

 

Na rynku nieruchomości od 2013 roku