Szczegóły oferty

Gdańsk, Stare Miasto, ul. Sukiennicza

Gdańsk, Stare Miasto, ul. Sukiennicza

Mieszkanie - sprzedaż 648 000 PLN 7 788,46PLN/m 2
83.2 m2  Pokoje: 3 1900 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość usytuowana w historycznej części Gdańska, w sąsiedztwie Motławy. Kamienica położona w otoczeniu zabytków Starego Miasta. Można tu czerpać ogromną przyjemność z korzystania z niewątpliwych uroków tego miejsca.
Mieszkanie jest przestronne, po częściowym ( zdecydowana większość lokalu ) remoncie z najlepszym, możliwym rozkładem. Wszystkie pomieszczenia są od siebie niezależne. W jego skład wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i niezależne pomieszczenie pomocnicze. Całość to 83.20 m2.
Doskonała oferta dla pomysłowej osoby, która może stworzyć dochodową inwestycję.
Wspaniała lokalizacja pozwala na czerpanie ze wszystkich atrakcji turystycznych jakie oferuje Główne Miasto. Miejsce dobrze skomunikowane i zaopatrzone w placówki handlowe, lokale rozrywkowe, muzea, kina, kawiarnie. Panuje tu jednak cisza i spokój pomimo lokalizacji oraz sąsiedztwa miejsc tłumnie odwiedzanych przez turystów.
Serdecznie zapraszam.
CENA DO NEGOCJACJI.

Dorota Facedom

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest FaceDOM z siedzibą przy Targ Drzewny 3/7 lok. 304, 80-886 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@facedom.pl… czytaj więcej