Żukowo

Wyślij znajomemu

 
Cena
125 000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa w miejscowości Żukowo, przy ulicy Pod Otomino. Przedmiotowa działka budowlana jest świetnie zlokalizowana, z dostępem do gminnej drogi asfaltowej.. Daje nam to pełen komfort mieszkania poza miastem. Korzystamy z ciszy,spokoju i czystego powietrza, ale mamy świetny, niczym nie ograniczony, szybki i wygodny dojazd.
Działka jest o regularnym kształcie, prawie kwadratu, z wszystkimi mediami poprowadzonymi w drodze. Jest to doskonale ukształtowany teren ( płaski ), działka jest narożna, a zatem, świetny układ gruntu pozwala na wybudowanie nieruchomości z równoczesnym pozostawieniem dużej przestrzeni do zaaranżowania pięknego ogrodu. Działka zlokalizowana jest wśród, nowych, ładnych domów jednorodzinnych.
Dodatkowym atutem tej nieruchomości jest urokliwa okolica i jednocześnie bardzo szybki dojazd do aglomeracji miejskich ( do centrum Gdańska - 15 minut )
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE - NA ZASADZIE WYŁĄCZNOŚCI - SERDECZNIE ZAPRASZAM.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Dorota Hejduk

Dorota Hejduk

Specjalista ds.Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FaceDOM dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest FaceDOM z siedzibą przy Targ Drzewny 3/7 lok. 304, 80-886 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@facedom.pl… czytaj więcej

 

Na rynku nieruchomości od 2013 roku