Gdańsk, Jasień

Wyślij znajomemu

 
Cena
419 000 PLN
Powierzchnia
1 061 m2

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, o powierzchni 1061 m2, w doskonałym miejscu Gdańska. Jest to Jasień, ulica Źródlana, zaledwie kilkaset metrów od trasy szybkiego ruchu - alei Armii Krajowej. Lokalizacja tej nieruchomości pozwala na szybkie i wygodne połączenie z całym Trójmiastem. Wystarczy zaledwie kilka minut na dotarcie do centrum Gdańska, jak i też do obwodnicy trójmiejskiej.

Przedmiotowa działka budowlana jest świetnie zlokalizowana, z dostępem do publicznej drogi asfaltowej.
Grunt jest w kształcie prostokąta z mediami poprowadzonymi w drodze. Działka jest środkowa, a zatem, świetny układ gruntu pozwala na wybudowanie nieruchomości z równoczesnym pozostawieniem dużej przestrzeni do zaaranżowania pięknego ogrodu. Działka zlokalizowana jest wśród nowych, ładnych domów jednorodzinnych. Położenie z dala od zgiełku i gwaru, zapewnia ciszę i spokój.

Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczony symbolem MN21, jako teren zabudowy mieszkaniowej ekstensywnej, domy wolnostojące jedno- lub dwumieszkaniowe. Dopuszczalna wysokość zabudowy - 13 metrów.

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE - NA ZASADZIE WYŁĄCZNOŚCI - SERDECZNIE ZAPRASZAM.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
biuro facedom

biuro facedom

Specjalista ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FaceDOM dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest FaceDOM z siedzibą przy Targ Drzewny 3/7 lok. 304, 80-886 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@facedom.pl… czytaj więcej

 

Na rynku nieruchomości od 2013 roku