MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
459 000 PLN
6 986,30 PLN/m2
GDAŃSKDolne Miasto
ul. Stefanii Sempołowskiej
Opis
Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku, w prężnie odnawianej dzielnicy Dolne Miasto, przy ulicy S. Sempołowskiej.
Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest bardzo widne i przestronne; składa się z dwóch pokoi, samodzielnej kuchni ze spiżarnią, łazienki, osobnej toalety i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Wysokość pomieszczeń ( 3.10 m ) daje poczucie ogromnej przestrzeni. Z jednego z pokoi jest wyjście na balkon. Nieruchomość po częściowym remoncie.
Doskonały rozkład mieszkania pozwala na WYDZIELENIE TRZECIEGO POKOJU.
Budynek w dobrej kondycji - klatka już wyremontowana - w planie jest remont elewacji.
Sama lokalizacja nieruchomości to atut dla inwestora. W niedalekiej przyszłości, swoim stanem technicznym i wyglądem, to miejsce dorówna reszcie historycznej, już odrestaurowanej, części Głównego Miasta. Powstają tutaj inwestycje deweloperskie, budowane są hotele, całe pierzeje kamienic i ulice poddawane są rewitalizacji. Wielu inwestorów lokuje tutaj swój kapitał w inwestycje pod wynajem, ponieważ ceny mieszkań ( w tej chwili ) zdecydowanie różnią się od cen mieszkań po " drugiej stronie ulicy ", czyli na Gdańskiej Starówce.
Serdecznie zapraszam na prezentację.
Oferta dostępna tylko u nas w biurze.
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Rodzaj budynkuKamienica

Rok budowy1950

Piętro2

Liczba pięter4

Liczba pokoi2